short

short oznacza dla nas pójście inną drogą. Staramy się unikać oklepanych schematów i dlatego każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przy każdym kolejnym projekcie bierzemy to co najlepsze z dotychczasowej pracy i ponownie wytyczamy własną drogę. Zapraszamy do nas, jeśli nie chcesz zostać jednym z tysięcy klientów wsadzonym w jedną z kilku typowych formatek.

internet

Proponujemy rozwiązania szyte na miarę oraz wyjście poza szablony. Potrafimy stworzyć od zera portal, a nie tylko wpisywać Twoje teksty do jednego z kilku popularnych CMS'ów. Dzięki temu możemy przekroczyć granice, które narzucają „uniwersalne” systemy CMS. Do każdego naszego systemu, jeśli będzie taka potrzeba, otrzymasz narzędzia zarządzające skrojone na miarę potrzeb. Możesz również zawrzeć z nami długoterminową umowę na bieżący nadzór nad utrzymywaniem systemów lub aktualności Twoich stron. Jeśli czujesz, że potrzebujesz jakiegoś indywidualnego rozwiązania, napisz do nas.

automatyka

Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym przez lata praktyki zawodowej, łączymy ze sobą różne światy nowoczesnych technologii. Tworzymy systemy, które łączą ze sobą mikrosterowniki, tradycyjne komputery PC oraz Internet. Dzięki temu z dowolnego miejsca na świecie możesz łączyć się ze swoim domem lub firmą i w ten sposób kontrolować i zarządzać przebiegiem rozmaitych procesów. W miejscu którym chcesz zarządzać potrzebny jest dostęp do internetu w prawie dowolnej formie (DSL/WiFi/GPRS). Wszystkie szczegóły ustalamy podczas indywidualnych konsultacji.

środowisko

Cenimy sobie świat, który nas otacza. W naszych projektach staramy się unikać wszelkich rozwiązań, które mają negatywny wpływ na otaczającą nas przyrodę. Najpopularniejszym negatywnym przykładem wpływu na środowisko są strony przeładowane ruchomymi reklamami w technologii Adobe Flash. Każdy taki ruchomy obiekt powoduje niepotrzebną dodatkową pracę procesora, a w konsekwencji większe zużycie energii. W przypadku jednego komputera różnica jest niewielka, ale przy milionach pracujących komputerów różnica jest ogromna. Nie stosujemy też do zdalnego zaświecania i gaszenia żarówki, chodzącego 24 godziny na dobę komputera PC, tylko miniaturowy sterownik pobierający setki razy mniej energii.

Galeria

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Jeśli chcesz poznać naszą ofertę cenową skontaktuj się z nami poprzez e-mail. Po ustaleniu zakresu potrzebnych prac otrzymasz od nas szacunkową wycenę Twojego zlecenia. Wycena nie jest zobowiązaniem do zamówienia u nas tej konkretnej pracy.
 

e-mail: biuro@short.pl